Novinky

Flextail TINY Pump X 2003Flextail

Miniaturní bateriová vzduchová pumpa 3 v 1. Pumpa, vakuová pumpa a kempinková svítilna. Hmotnost 47 g. Tlak 4 kPa.

Flextail MAX Shower

Lehká snadno přenosná sprcha pro venkovní použití v kempu, u moře i na zahradě. Osprchujte se, umyjte zablácené kolo, opláchněte ovoce.

Flextail ZERO Pump

Pokud řešíte každý zbytečný gram, ZERO Pump je řešení pro vás. Miniaturní vzduchová pumpa váží jen 33 g. Nafoukne a vyfoukne vaši karimatku.

Flextail COZY Lounger

Perfektní odpočinek na rybách, v kempu, u bazénu nebo u moře. Flextail Lounger je skladný. Vestavěná pumpa vám ušetří dřinu s nafukováním.

Flextail VILLA Lantern

Designová svítilna vytvoří atmosféru lákající k posezení u skleničky něčeho dobrého, ať už jste u moře, v kempu nebo grilujete na zahradě.

Flextail COZY Sofa

Pohovky a křesla COZY vám poskytnou veškeré pohodlí kdekoli, kam přijedete. Pohodlné, lehké, skladné, příjemné na dotek. Jednoduchá a rychlá manipulace.

Flextail ZERO Pillow

Lehký nafukovací polštář. Ergonomicky design. Snímatelný a pratelný potah z odolného materiálu příjemného na dotek.

Flextail MAX Sup Pump

Vysokotlaká akumulátorová pumpa MAX Sup Pump dosáhne tlaku až 20 psi. Nafoukne paddleboard, loď i kite. Je přenosná a snadno ovladatelná.

Flextail COZY Mattress

Měkká, pohodlná samonafukovací karimatka o výšce 10 cm zajistí hluboký a osvěžující spánek po rekreačních a turistických aktivitách.

Flextail FLEX Grill

Kompaktní přenosný gril. Díky váze 590 g můžete vzít Flextail gril s sebou kamkoli. Do kempu, na loď, cyklistický výlet, pláž, piknik…

Flextail Vakuové pytle

Skladujte chytře. Vakuové pytle Flextail ochrání sezónní oblečení, boty i lůžkoviny před prachem, plísní nebo moly. Navíc ušetří prostor.

Flextail MAX Pump 2 Plus

Pumpa v sobě spojuje to nejlepší z produktové řady Flextail. Malé rozměry, baterii s dlouhou výdrží, voděodolnost, světlo a power banku.