Novinky

Flextail COZY Lounger

Perfektní odpočinek na rybách, v kempu, u bazénu nebo u moře. Flextail Lounger je skladný. Vestavěná pumpa vám ušetří dřinu s nafukováním.

Flextail VILLA Lantern

Designová svítilna vytvoří atmosféru lákající k posezení u skleničky něčeho dobrého, ať už jste u moře, v kempu nebo grilujete na zahradě.

Flextail COZY Sofa

Pohovky a křesla COZY vám poskytnou veškeré pohodlí kdekoli, kam přijedete. Pohodlné, lehké, skladné, příjemné na dotek. Jednoduchá a rychlá manipulace.

Flextail FLEX Grill

Kompaktní přenosný gril. Díky váze 590 g můžete vzít Flextail gril s sebou kamkoli. Do kempu, na loď, cyklistický výlet, pláž, piknik…

Flextail ZERO Pillow

Lehký nafukovací polštář. Ergonomicky design. Snímatelný a pratelný potah z odolného materiálu příjemného na dotek.

Flextail Vakuové pytle

Skladujte chytře. Vakuové pytle Flextail ochrání sezónní oblečení, boty i lůžkoviny před prachem, plísní nebo moly. Navíc ušetří prostor.

Flextail MAX Pump 2 Plus

Pumpa v sobě spojuje to nejlepší z produktové řady Flextail. Malé rozměry, baterii s dlouhou výdrží, voděodolnost, světlo a power banku.

Flextail COZY Mattress

Měkká, pohodlná samonafukovací karimatka o výšce 10 cm zajistí hluboký a osvěžující spánek po rekreačních a turistických aktivitách.

Flextail MAX Boat Pump

Jezdíte s kamarády na ryby, na mořský kajak nebo třeba na Sázavu? Flextail Max Boat Pump vám nafoukne lodě a při tom se vejde do kapsy bundy.

Flextail MAX Sup Pump

Vysokotlaká akumulátorová pumpa MAX Sup Pump dosáhne tlaku až 20 psi. Nafoukne paddleboard, loď i kite. Je přenosná a snadno ovladatelná.

Flextail MAX Vacuum Pump

Vakuová pumpa s úložnými pytli vám daruje prostor. Ideální, pokud cestujete nebo potřebujete uložit sezónní věci, minimalizovat rozměr vyfouknuté lodi, bazénku nebo karimatky.

Flextail TINY Pump 2X

Novým členem naší nafukovací rodiny je pumpa Flextail TINI Pump 2X – neocenitelný pomocník pro všechny, kteří si chtějí užít pohodlí.